Gdy emocje już opadną…

Gdy emocje już opadną…

Przyznaję, że w tym roku wyjątkowo nerwowo oczekiwaliśmy rozstrzygnięć w Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”. Wynikało to z faktu połączenia dwóch odrębnych dotychczas kategorii „Fuzje i przejęcia” oraz „Restrukturyzacje i upadłości” w jedną.

Ku naszej nieskrywanej radości Kancelaria Zimmerman i Wspólnicy po raz kolejny uznana została za lidera w dziedzinie upadłości i restrukturyzacji, a mecenas Piotr Zimmerman zgarnął palmę pierwszeństwa jako prawnik w tym obszarze.

Ale to nie wszystko, bo ogromnym sukcesem może poszczycić się także Michał Babicz i Kancelaria Filipiak Babicz jako lider w prawie karnym dla biznesu zarówno osobiście oraz jako Kancelaria rekomendowana dla restrukturyzacji i upadłości.

W tym miejscu chciałbym w imieniu swoim i wszystkich pracowników Kancelarii podziękować wspólnikom Piotrowi Zimmermanowi oraz Bartoszowi Sierakowskiemu za ich ogromny wkład w ten sukces. Nasi szefowie od wielu lat realizuję opracowaną strategię, która skutkuje najwyższym uznaniem. Nie mniejsze podziękowania należą się moim współpracownikom, którzy codziennym wysiłkiem dokładają cegiełki do zbudowania tej najwyższej wieży wśród specjalistów z zakresu naszego obszaru działania.

Powyższe wyróżnienie jest sygnałem, że od lat zmierzamy w dobrym kierunku, a projekty  z zakresu upadłości konsumenckiej realizowane są z pełnym odzwierciedleniem pokładanych w nich założeń.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim i mam nadzieję, że w tym zgranym zespole spotkamy się za rok by po raz kolejny otworzyć butelkę szampana,

Konrad Forysiak